Hakkımızda

Bizi daha yakından tanımanız için sizleri ofisimize kahveye bekliyoruz..

Firma Hakkında

Firmamız Hakkında

Bireysel ve Kurumsal ihtiyaçlara yönelik çözümler sunmak amacıyla 2008 yılında Ankara'da kurulan firmamız 2013 yılından beridir Kahramanmaraş ilimizde hizmet vermeye devam etmektedir. Kurulduğu bu tarihten yana müşterilerine kesintisiz ,hızlı ve güvenilir bir internet hizmeti sağlamak aynı zamanda müşteri memmnuniyetini sağlamayı amaç edinmiştir.

Bursa / DGN verimerkezi üzerinde konumlandırdığımız Yüksek Güçte Sunucular ile projelerinizi internete kesintisiz taşıyoruz. Telecity Datacenter Network alt yapısı ülkemizdeki en büyük verimerkezi alt yapısı durumundadır. Aktif 75 Gbit kullanım oranı ile rakipsiz kapasite ve kesintisiz internet erişimine yakından şahit olacaksınız.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

Misyonumuz ;

Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz;

Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Kredi Kartı ile Ödeme İmkanı

Fatura ödemelerinizi Kredi kartınızla 3D olarak güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sunucularımız Türkiye'de

Türkiye / DGN üzerinde konumlandırdığımız Yüksek Güçte Sunucular ile Tam Performans !

Güçlü Intel Xeon Altyapısı

Tüm sunucularımız Intel Xeon altyapısına sahip DELL Marka sunucularda barındırılmaktadır.

7 Gün Gerçek Geri İade Garantisi

Tüm Hosting paketleri 7 Gün İade Garantisi altındadır.

@Adimhost hesabını Twitter adresinden takip et, özel fırsatları kaçırma!